Turbina variklis 12KG SWIWIN120B 140B Turbina reaktyvinis variklis reaktyvinis lėktuvas traukos 12kg 14kg

Nauja prekė

1 Prekės

Yra sandėlyje

€1 992.97

Dalintis

Apie prekę

Specifikacija: SW120B SPECIFIKACIJA: SW140B SPECIFIKACIJA:

SW120B(140B) Pakavimo Sąrašas:

1)SWIWIN120B(140B) Turbina 2)iš Naujo ECU 3)Ekranas Ekrano GSU 4)Anti-burbulo sprogimo Siurblys 5)Rutulinis vožtuvas 6)Alyvos filtras 7)Raketę ir varžtai 8)Naftos vamzdis 9)Jungiamieji laidai PARAMETRU PALYGINIMAS SĄRAŠAS:

Garantijos Sąlygos

1. Per pirminį 1 metų garantinį laikotarpį, SWIWIN bus pataisyti arba pakeisti, ne SWIWIN savo nuožiūra, bet sugedusią dalį (- ai), su naujais ar gamykla atstatytas pakeitimo prekes, jei tokie remonto ar keitimo reikia ir dėl sutrikimų, esant normalioms naudojimo. 2. SWIWIN apims darbo mokesčius, susijusius su bet kokio garantinio remonto. 3. SWIWIN garantinį yra tik pakeisti dalis ir remonto padalinys, ir netaikomas kitų nuostolių ar žalos atlyginimo, logiškai išplaukiančią ar nelogiškas, kad nepavyko. 4. Pirkėjas privalo registruoti variklis su SWIWIN pirkimo metu.Prašome saugoti visus kvitus ir popieriaus darbo. 5. Pirkėjas sutinka padengti siuntimo išlaidas turbina SWIWIN JAV remonto išimtys. 6. Garantija ir/arba pratęsti aprėptis netaikoma esant šioms aplinkybėms:

a.Turbina yra naudojami komerciniais ar institucijų (mokyklos) naudojimo b.Turbina buvo laikomi netinkamai c.Turbina buvo panardintas į vandenį d.Turbina buvo modifikuotas, bet mados e.Bet koks bandymas remontuoti f.Bet išmontavimo turbina g.Bet avarijos neatsižvelgiant į priežastį

h.Turbina nebuvo tinkamai aušinamas aš.Netinkamos elektros jungtys j.Turbina serijos numeris buvo panaikinta ar pakeista.k.Turbina yra nustatyta, kad buvo eksploatuojami su 2 taktų alyvos

7. Jeigu gedimas įvyksta garantinio laikotarpio metu, prašome susisiekti su mūsų aptarnavimo skyrių ir atlikite šiuos veiksmus: a.Kontaktai SWIWIN siekiant koordinuoti pristatymas turbina paslaugų centras, vertinimo ir remontas.b.Siųsti turbina mūsų remonto centras.Prašome įtraukti visos vartotojo informacijos, įskaitant adresą ir dienos telefono numerį, elektroninio pašto adresas ir pan.Prašome taip pat apima foto originalo kopija pardavimo kvitą. 8. Savininkas sutinka padengti mokesčius už visas dalis ir/arba darbo mokesčių nėra taikoma garantija. 9. Jei turbina yra grąžinamas, o vėliau nustatyta, kad variklis nepavyko dėl klausimų, kurie yra, kuriems netaikoma garantija (žr. aukščiau nurodytų sąlygų) savininkas bus suteikta remonto sąmatą.a.Jei įvertinimas yra atmestas, turbina bus grąžinamas vartotojui.Savininkas sutinka padengti visą grįžti laivyba išlaidos. 10. Šis dokumentas yra visą garantinį tarp SWIWIN ir savininkas ir pakeičia visus ankstesnius susitarimus ir/ar supratimo.

Žymos: reaktyvinis variklis, privairavimo įrenginio, reaktyvinių, hsd jet, epf jet, rc reaktyvinio variklio wiki, turboreaktyviniai, elektros reaktyvinis variklis, lėktuvo važiuoklė, vandens turbina variklis, 10 pavara.

Charakteristikos

Keturi varomi Ratai Atributai full metal nosies važiuoklė
Prekės Pavadinimas TRS
Naudoti transporto priemonės ir nuotolinio valdymo žaislai
Modelio Numeris full metal nosies važiuoklė
Nuotolinio Valdymo Periferiniai Įrenginiai/Įrenginių full metal nosies važiuoklė
Medžiaga Metalo
Atnaujinti Dalys/Priedai full metal nosies važiuoklė
Įrankis Prekes Klijavimas
Transporto Priemonės Tipas Lėktuvai
RC Dalys ir Acc Greitis Valdikliai
Techniniai parametrai KV1100

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Turbina variklis 12KG SWIWIN120B 140B Turbina reaktyvinis variklis reaktyvinis lėktuvas traukos 12kg 14kg

Turbina variklis 12KG SWIWIN120B 140B Turbina reaktyvinis variklis reaktyvinis lėktuvas traukos 12kg 14kg

Panašūs produktai: