Įvyko Azijos šalių dienos 2014

Birželio 6–8 d. Vilniaus miesto Rotušės aikštė Vilniaus Kultūros Centras sėkmingai pravedė „Azijos šalių dienas 2014“. Jau antrąjį kartą rengiamoje šventėje buvo pristatytos egzotiškos rytų šalių virtuvės, tradiciniai kultūriniai ir kovos menų pasirodymai.

Vilniaus rotušės aikštėje įsikūrę  Azijos šalių nacionalinių virtuvių restoranai pristatė Kinijos, Japonijos, Pakistano, Kazachstano ir Indijos tradicinių virtuvių valgius. Vilniečiai ir  miesto svečiai turėjo puikią galimybę pasimėgauti gardžiais ir visame pasaulyje itin mėgiamais įvairių Azijos regionų patiekalais.

Buvo apstu įvairiausių kultūrinių pasirodymų – tradicinių rytų kovos menų technikų demonstracijų, tokių kaip Ušu (Kung Fu), Aikido, Kendo, Karate, Niat-Nam ir kitų. Sveikatingumo draugijos „TAI-ČI’ instruktoriai ir studentai visas tris dienas rodė UŠU stiliaus Taidziciuan (Taiči) demonstracinius judesių kompleksus ir kvietė į grupinę mankštą.

Be to, dalyviai turėjo neeilinę galimybę stebėti, tik ką iš stažuotės kovos menų Mekoje – Šaolino vienuolyne (Kinija) grįžusių autentiško Šaolino UŠU (Kung Fu) atstovų pasirodymą.

Šventės lankytojai klausėsi įvairių Azijos tautų muzikos, pamatė tradicinių šokių pasirodymus.

17 49 51 25 27 33 3 4 8 11 12 16 26 31 36 41

Comments are closed.