Draugijos Gyvenimas 2008 m.

 

Šventė – sėkmė Jurmalos Wushu turnyre.

 

 

2009 m. sausio 17 d. Taiči meno entuziastai susirinko pagerbti mūsų sportininkes, kurios sudalyvavo Wushu turnyre Jurmaloje (Latvija) 2008-12-28 d. ir laimėjo pirmą, antrą ir trečią vietas.

Šventės metu buvo rodomas vaizdo filmas apie įvykusias varžybas, instruktoriaus Jevgenijaus Piulskio vaizdo medžiaga iš kelionės į Kiniją apie įvairias Taiči formas bei formą su metaliniais kamuoliukais. Taip pat buvo rodoma vyr. instruktoriaus Wang Xiyin medžiaga iš Kinijos apie jo meistrą ir meistro dukros parodomąsias formas.

Šventės metu buvo degustuojama arbata, dalinamasi gera nuotaika ir Taiči technikos ypatumais. Tikimės tęsti tokio formato vakarų tradiciją.

 

 

 

 

 

Įvyko Wushu turnyras Jurmaloje

 

 

2008 m. gruodžio 28 d. Jūrmaloje (Latvija) įvyko Jūrmalos taurės Wushu turnyras. Varžėsi Latvijos, Lietuvos ir Estijos komandos dėl aukso, sidabro, bronzos ir taurių. Latvijos sportininkai buvo stipriausi ypatingai kungfu išorinėse stiliuose. Estijos atstovai parodė šaunų fechtavimą ir laimėjo taurę. Lietuvos komanda varžėsi taiči čuan grupėse ir atvežė į namus visą rinkinį medalių – auksą, sidabrą ir bronzą.

Lietuvos komandos atstovai:

Dalyvė Janina Varnaitė grupėje 24 ir 42 Taolu be ginklo laimėjo pirmą vietą (aukso medalį) už 42 formą ir grupėje Taiczi Cuan su ginklais iškovojo trečią vietą (bronzos medalį) už formą su vėduoklę.

Dalyvė Inga Marcinkutė grupėje Taiczi Cuan su ginklais laimėjo antrą vieta (sidabro medalį).

Dalyvės Larisa Usikova ir Jevgenija Pavliuk parodė gerą klasę 24 formos ir 18 Chen stiliaus grupėse, bet truputi neužteko iki prizinių vietų.

Dalyvis Vladas Lobanovas atstovavo Lietuvą teisėjų komisijoje.

Dalyviai Bobas ir Simona Honiball pristatė savo mokyklos programą žiūrovams ir per finalinį master class koncertą parodė kompleksą su bambukine lazda.

Tikimės, kad kitą kartą ir kiti Lietuvos taiči entuziastai galės sudalyvauti tokiame arba panašiame turnyre.

 

 

 

Įvyko Sveikatingumo mankštų Vilniuje vasaros sezono uždarymas

 

 

2008 m. lapkričio 8 dieną įvyko jau tradiciniu tapęs Sveikatingumo mankštų vasaros sezono uždarymas ir žiemos sezono atidarymas. Instruktoriai ir lankytojai sudalyvavo parodomojoje programoje su Taiči formomis, kvėpavimo kompleksais, savygina (pritaikymu). Be to, turėjome svečią iš Bob’o Honiball’o mokyklos – Simona Honiball, kuri parodė retą judesių kompleksą – „Baltoji gervė“. Renginyje dalyvavo apie 150 žmonių.

Iš parkų, gražių vietų gryname ore vėl pereiname į mokyklų sporto ir aktų sales. Kviečiame prisijungti. Mankštos nemokamos!

Vilniaus sveiko miesto biuro sveikatingumo mankštų grafikas.

 

 

2008 m. rugsėjo 30 d. įvyko sveikatingumo šventė „Miesto veidas – sveiki ir gražūs žmonės“

 

 

Organizatorius: Vilniaus sveiko miesto biuras

2008 m. rugsėjo 30 d. Vilniaus Rotušėje įvyko nemokama šventė Vilniaus miesto bendruomenei bei miesto svečiams „Miesto veidas – sveiki ir gražūs žmonės“.

Šventės metu galima buvo sudalyvauti seminare ,,Bendruomenės ir jų įtaka plėtojant sveikatingumą“, susipažinti su sveikatingumą propaguojančių įstaigų ir organizacijų veiklomis. Be to, vyko įvairios sveikatingumo konsultacijos, sveikatą stiprinančių organizacijų pasirodymai, sveikų produktų paroda-mugė.

Mūsų Sveikatingumo draugijos „TAI-ČI“ veikla buvo pristatyta ant stendo, o pati šventė buvo atidaryta formos su vėduokle pasirodymu.

 

 

 

 

Sveikatingumo šventė ir konferencija „SVEIKATOS MOKYKLŲ JUDĖJIMUI LIETUVOJE 20„

 

 

Organizatorius: Lietuvos sveikuolių sąjunga

2008 m. rugsėjo 26 d. Mokytojų namuose Vilniuje įvykosveikatingumo šventė ir konferencija, skirta Lietuvos sveikatos mokyklų 20 metų sukakčiai,

Šventės metu žmonės susipažino su įvairiomis „sveiko gyvenimo kelio“ atradimo trumpomis istorijomis, įvairių sveikatingumo ir dvasingumo mokyklų, klubų veiklomis, vaišindavosi sveiko maisto parodoje ir dalyvavo kitose atrakcijose.

Mūsų Sveikatingumo draugijos „TAI-ČI“ veikla buvo pristatyta su programa „Mankšta kūnui, protui ir dvasiai“:

1. Nijolės Ratkevičienės savo „sveiko gyvenimo kelio“ istorijos pristatymas.

2. Straipsnio apie Taiči veiklą, mūsų draugiją pristatymas.

3. Taiči pasirodymas su vėduoklėmis ir kardais.

 

 

 

Įvyko I-oji Lietuvos jogos konferencija Nidoje

 

 

2008 m. rugpjūčio 22-24 dienomis sėkmingai įvyko I-oji Jogos konferencija Nidoje, kurią organizavo Lietuvos jogos asociacija (http://www.om.lt/). Konferencijos metu jos dalyviai buvo supažindinti su Taiči (Taichi, Taiji, Taiczi) menu.

Kitais metais tikimasi, kad konferencijos organizatoriai pateiks dar platesnę sveikatingumo kultyvavimo bei vidinių galių tobulinimo menų pristatymo paletę.

 

 

 

 

Įvyko Kinijos vakaras Vilniuje

 

 

2008 m. gegužės 31 d., Naujininkuose, Saulėtekio vid. mokykloje, taiči meno entuziastai su draugais susirinkome į vakarą, skirtą peržiūrėti vaizdo medžiagą apie Kinijos grožius, skanaujant žaliąją arbatą.

 

 

 

 

 

© 2008-2011 Sveikatingumo draugija „TAICI“